Wygoda w dotyku

oświetlenie

drzwi

rolety

bramy

klimat

ochrona

dom pod pełną kontrolą

Instalacja smart home to komfort, wygoda i bezpieczeństwo pod Twoją kontrolą. Najważniejsze urządzenia możesz włączać i wyłączać kiedy chcesz lub zostawić to automatycznym scenariuszom.

Bieżąca analiza poboru energii pozwoli Ci racjonalnie zarządzać poborem mocy i oszczędzać pieniądze.

Aplikacja do zarządzania Twoim domem dostępna jest na telefon, tablet lub komputer. Możesz mieć wszystko pod kontrolą z każdego miejsca na ziemi.  

Nasze wieloletnie doświadczenie w automatyce przemysłowej postanowiliśmy wykorzystać dla klienta indywidualnego. Nasza Stworzyliśmy markę Home You Love, która tworzy szereg rozwiązań dla szerokiej grupy odbiorców. Nasze systemy z powodzeniem sprawdzają się w domach, mieszkaniach, hotelach czy biurach.

Pierwsze kroki ze Smart Home.

Wymagania stawiane technologii w budownictwie mieszkaniowym stają się coraz bardziej złożone. Dzisiejsze nowe budynki, jak również modernizowane stare budynki powinny być ekonomiczne, zrównoważone i energooszczędne. Mieszkańcy domagają się również większego komfortu, elastyczności i niezależności we własnych czterech ścianach. System „smart Home Basic” to nasze standardowe rozwiązanie do inteligentnego sterowania poszczególnymi mieszkaniami i domami jednorodzinnymi. Zintegrowane funkcje umożliwiają współczesne życie z najnowocześniejszą technologią – nawet przy niewielkich budżetach.

Wszechstronny, beztroski pakiet, który nie zna granic.

Dzięki systemowi „smart Home Premium” wszystkie drzwi świata smart home są dla Ciebie otwarte. Niezależnie od tego, czy chodzi o automatyzację pogodową, zaawansowany system audio multiroom, czy też inteligentne sterowanie basenem, tworzymy dla Ciebie wyjątkowe wrażenia życiowe, które ożywiają zmysły i umożliwiają indywidualny styl życia. Sercem systemu Prestige jest panel dotykowy montowany centralnie w budynku. Za jego pomocą możesz sterować światłem, bramami, nastrojem, domofonem i wieloma innymi funkcjami.

Samodzielne życie do późnej starości

Osoby starsze często stronią od nowych technologii i obawiają się trudności w obsłudze urządzeń. Obawy te są jednak całkowicie nieuzasadnione, zwłaszcza jeśli chodzi o sprzęt i oprogramowanie Home You Love. Nasz system jest zorganizowany logicznie i intuicyjnie a sterowanie nim jest dziecinnie proste.

Nasze rozwiązania ułatwiają codzienne życie osobom niepełnosprawnym fizycznie. oszczędzają kłopotów z podnoszeniem i opuszczaniem żaluzji, ostrzega o niebezpieczeństwie potknięcia za pomocą czujników ruchu, a nawet wykonuje połączenie alarmowe w nagłych wypadkach. Dlatego oferuje ważne wsparcie dla niezależnego życia we własnym domu lub domu spokojnej starości. Wszystkimi funkcjami można łatwo sterować za pomocą centralnie umieszczonego panelu dotykowego i ergonomicznych przycisków.

Szukasz nowoczesnych rozwiązań dla Twojego domu? Smart Home jest dla Ciebie!

Codzienne życie może być znacznie łatwiejsze wtedy, gdy postawisz na niezawodne technologie! Pamiętaj o tym, że oferta jest dopasowywana indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Możesz liczyć nie tylko na kompleksowe wsparcie, lecz także na sprawne działanie. Od tej pory obowiązki i praca stają się znacznie przyjemniejsze. Nasze propozycje opierają się na sprawdzonych technologiach, co daje pewność niezawodnego działania. Skorzystaj z wyjątkowej oferty!

Jeden system dla budynków wielorodzinnych.

Coraz gęstsza zabudowa w regionach miejskich stawia nowe wyzwania przed infrastrukturą techniczną budynków. Potrzebne są innowacyjne, … zrównoważone technologie dla domu jutra. Tutaj nasz system residence dostarcza rozwiązania odpowiednie dla mas, które łączą wszystkie aplikacje. System ten oferuje wszechstronne korzyści ekologiczne i ekonomiczne zarówno pod względem konserwacji, jak i eksploatacji i może być łatwo obsługiwany przez administrację.

Inteligentne osiedle z cyfrowymi gadżetami nie musi być kosztowną zabawką. Inwestycję można nawet budżetować modułowo – z podstawowym pakietem „inteligentnego domu” i poszczególnymi komponentami, które można rozbudować w późniejszym terminie.

Nowoczesna technologia budynkowa pozwala stworzyć inteligentne biura w niemal każdym budynku biurowym. Automatyczna kontrola światła dziennego i klimat dostosowany do potrzeb pracowników nie tylko sprzyjają zdrowiu, ale także przyczyniają się do wyższej produktywności i zwiększają satysfakcję z pracy. Wszystkimi funkcjami obsługi budynku można sterować z własnego stanowiska pracy pracownika. Jest to szczególnie korzystne w biurach na planie otwartym, zwłaszcza z punktu widzenia higieny. Kolejną zaletą cyfrowego miejsca pracy jest odpowiedzialne i efektywne wykorzystanie zasobów. Systemy są sterowane w zależności od obecności personelu. Zapewniamy w ten sposób konserwację oszczędzającą energię i koszty, a także stawiamy Twoją firmę w pozytywnym świetle pod względem zrównoważonego rozwoju.

Zwiększ komfort gości i sprytnie oszczędzaj zasoby

Smart Hotel nie tylko definiuje sposób, w jaki hotel jest dziś zarządzany cyfrowo, ale także zapewnia wszystkie potrzeby operacyjne w jednym systemie. Tym samym uwzględniono nie tylko sterowanie systemami obsługi budynku, ale także nagłośnienie, wideodomofon, system rezerwacji sal konferencyjnych oraz integrację systemu zarządzania nieruchomością.

Chcesz zmienić swój dom lub biuro na lepsze… Skontaktuj się z nami

Jesteśmy certyfikowanymi instalatorami systemów

wygoda

Steruj wszystkimi urządzeniami ze smartfona, tabletu lub komputera z dowolnego miejsca.

bezpieczeństwo

Minitoruj wejście i wyjście z domu, blokuj drzwi zdalnie, otrzymuj powiadomienia o otwarciu lub wtargnięciu.

oszczędność

Nawet 30% oszczędności na energii elektrycznej to realne pieniądze w Twoim budżecie.